O nás

Hotel a Restauraci Český Dvůr naleznete v historickém centru města Berouna přímo uprostřed Husova náměstí. Historie hotelu i restaurace sahá až do první poloviny 19.století. Současní majitelé se mohou pochlubit 13 letou spoluprácí, při které se snaží o maximální profesionalitu a spokojenost našich zákazníků. Jsme vyhlášeni naší skvělou českou kuchyní, na kterou se sjíždějí lidé z dalekého okolí a pivem jako křen. Dále nabízíme širokou škálu nealkoholických nápojů a destilátů.

Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Kuřácká část disponuje 65 místy a vlastní čističkou vzduchu, stejně jako snack bar, který má kapacitu 25 osob. Nekuřácká část se nachází v oddělených prostorách tzv. kavárny kde rádi přivítáme také rodiny s dětmi. V letních měsících Vás rádi obsloužíme na venkovní zahrádce, v zimních měsících příjemnou atmosféru doplňuje praskání a vůně hořícího dřeva v krbu.

Servírujeme snídaně, obědy, večeře a rádi dovezeme jídlo přímo k Vám. Pořádáme různé společenské akce jakými jsou např. svatební hostiny, rauty, promoce, narozeninové oslavy, firemní večírky a podobně.

Tradičně v naší restauraci organizujeme tzv. „Řecké večery“, při kterých si můžete pochutnat na typických řeckých specialitách. K tanci hraje živá řecká hudba. Živá hudba Vás doprovodí také při country večerech, které příležitostně pořádáme.

Sportovní přenosy a jiné významné události můžete shlédnout na naší velkoplošné videoprojekci.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám mnoho příjemně strávených chvil v naši restauraci.

Lambros Arabadzis s kolektivem.

Restaurant Český dvůr

Husovo nám. 86
266 01 Beroun 1
Mobil: 604 209 333
web: www.restauraceceskydvur.cz
e-mail: info@restauraceceskydvur.cz
Přijímáme stravenky: Ticket restaurant Sodexho Cheque Denejeur

© 20010 Restaurace Český Dvůr Všechna práva vyhrazena. | Created by Jaroslav Beran.